Kapelám
Info pro kapely PDF Tisk Email

 

 

Klub Kain umožňuje vystupování širokému spektru interpretů s různým zaměřením, přesto rockový směr výrazně převažuje. Interpret je organizátorem akce, klub poskytuje veškeré technické zázemí, včetně klubového zvukaře + propagaci (viz níže), odvádí povinný sdílený poplatek za akci na OSA.

Pro vyjednávání termínu požadujeme od organizátora akce specifikovat tyto body:
 • info o kapele
 • styl+obsazení
 • mail+web (Bandzone)
 • místo působení
 • kde a jak často vystupuje
 • jak často v Praze
 • jakou návštěvnost má v klubech v Praze
To usnadní rozhodování při společném výběru dne v týdnu.  
 
Po sjednání termínu vyplnit a odeslat Autorský list skladeb včetně autorů hudby a textů + prohlášení, zda jsou/nejsou autoři a díla zastupovaná OSA či jinou organizací. (viz příloha)
Mimopražským doporučujeme spojit své vystoupení s některou spřízněnou pražskou kapelou odpovídajícího žánru, která má v Praze publikum. Tu lze také vyhledat na Bandzone nebo i v našem Programu klubu (např.dle žánru) a sami ji oslovit. 
 
 • Kontakt na PRODUKCI pouze e-mailem   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . 

 

Přístup ke stavbě jeviště a zvučení je kapele umožněn s otevřením klubu v 19.00 hod.
Kapela je povinna použít vlastní nástrojovou aparaturu, kromě těchto:
 • basový reprobox Marshall 1200W 4x15“- 8 Ohm (bez zesilovače)
 • a bicí soupravu SONOR Force 3007: 1x kick 20“, 2x tom 10“ a 12“, 1x floor tom 14“. Souprava zní v podmínkách klubu dobře a dle mínění bubeníků můžeme její použití jen doporučit, což usnadní kapelám problém dopravy. Klub ale neposkytuje malý buben, pedál a „plechy“!
 

sonor_force_3007

 
 • Ozvučení  Aparatura JBL + 2x subbass 18“, digitální mixpult SOUNDCRAFT SF Si Expressio Kompaktní digi. pult, 24mic/line IN, 4x Lexicon FX, Matrix
 
soundcraft si expression

 

 • 4x odposlechové cesty, monitory dB OPERA 415, mikrofony Shure, AKG, Sennheiser.
 • Výsledek obrázku pro dB OPERA 415 Kapela může, ale nemusí využít služeb klubového zvukaře. 

sound to death

 

Produkce kapely je předpokládána jako ideální v rozmezí cca 21.00 – 24.00 hod s přestávkami. Pokud má být večer sjednán pro vystoupení více kapel, považujeme za optimální počet 3 souborů.
Honorář interpreta: Kain poskytuje kapele vybrané vstupné (tedy hraje se za to, co se vybere), výši vstupného určuje a vybírá organizátor/kapela (můžeme poskytnout odpovědného a zkušeného dobrovolníka).
Je v zájmu kapely provádět ke svému účinkování v klubu co nejširší reklamu, a to jak v médiích, tak mezi svými příznivci a známými, aby jich pak v klubu měli co nejvíce!
 
Klub neposkytuje účinkujícím ubytování a stravu a nehradí cestovné!
Klub poskytuje: Zdarma deset nápojů pro účinkující veřejných produkcí.
 
Reklama: Kain spolupracuje s rockovým Radiem BEAT, které každodenně informuje o programu klubu, inzeruje v největší pražské vývěskové službě FAN, ve všech rockových časopisech a různých kulturních přehledech a to i elektronických. Program je zveřejňován na Facebooku a na stránkách našeho i dalších kulturních webů. Neposkytujeme veřejný výlep plakátů.
Plakáty: Je ale možné vylepit cca 3 ks plakátů pro svou reklamu v prostorách klubu. 
 
 
Obrázek: Logo
 

Hledat: